Designeri » T-Z » Floral « Grupuri

Tommy Girl Summer Cologne 2006 Tommy Hilfiger de dama

Tommy Girl Summer Cologne 2006 Tommy Hilfiger de dama

Tommy Girl Summer Cologne 2006 de Tommy Hilfiger este un parfum Floral de dama. Tommy Girl Summer Cologne 2006 a fost lansat in 2006. Parfumul prezinta caprifoi, liliac si floare de lamai verde.

caprifoi liliac floare de lamai verde

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Tommy Girl Summer Cologne 2006 by Tommy Hilfiger.

Tommy Girl Summer Cologne 2006 Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2006 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2006, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Tommy Girl Summer Cologne 2006 dupa Tommy Hilfiger. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Tommy Girl Summer Cologne 2006 de Tommy Hilfiger reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Alfred Sung Mei Mary Kay Belara Jean Patou Amour Amour Fabi Fabi Per Lei Ormonde Jayne Tiare Potter & Moore Spiced Tuberose and Orchid Bronnley Lily of the Valley Stila Creme Bouquet Lucienne Von Doz Lucienne Roger Vivier La Rose Nina Ricci L`Air du Temps by Starck Le Labo Bouquet Blanc