Designeri » T-Z » Oriental Floral « Grupuri

My Name Trussardi de dama

My Name Trussardi de dama

My Name Trussardi de dama Videouri
My Name Trussardi de dama Imagini My Name Trussardi de dama Imagini

My Name de Trussardi este un parfum Oriental Floral de dama. My Name a fost lansat in 2013. Notele de varf sunt violeta alba si heliotrop; notele de mijloc sunt liliac, mosc si rodul pamantului; Notele de baza sunt ambra si vanilie.

violeta alba heliotrop

liliac mosc rodul pamantului

ambra vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about My Name by Trussardi.

Pur Desir de Lilas

My Name Recenziile parfumurilor

psipsina
psipsina

este o poveste frumosă de primăvară și început de vară. și chiar dacă e pe-așa,tot merge ascuns sub o eșarfă, ca o ademenire a acelor zile când natura exultă.
delicat, luminos, ca un zâmbet ascuns sub luciul de buze. l-am primit și mă bucur de această alegere.

cateyes
cateyes

Mmmm, acest parfum e al lunilor aprilie si mai, cand spui bun venit liliacului si lalelelor. Este un parfum atat de fin, de cremos si atat de bine conturat... Miroase a pudra, a caldura, a zile insorite.
Daca sfarsitul primaverii in care se intrezareste caldura verii timida ar avea un nume, acela ar fi My name...

Ii multumesc Ancai si celorlalte fete care mi l-au recomandat ca parfum de vara, este intr-adevar superb, iar persistenta scazuta nu-i scade cu nimic farmecul.
Debuteaza cu un liliac care-mi aduce aminte de tufa mea din gradina (abia astept sa infloreasca!), plus nota de heliotrop si parca simt si un usor iz de tei inflorit. E frumos cap-coada, ca o zi de primavara insorita. N-am mai asteptat caldura, l-am folosit chiar si cu zapada de afara, pulverizat peste lotiunea de corp de la Yves Rocher, singura cu liliac pe care o am in garderoba. Am adorat combinatia!
Sunt convinsa ca la vara va fi si mai frumos!

ancaan
ancaan

Este unul dintre parfumurile mele de suflet! De fiecare data cand il miros, sunt purtata intr-un taram feeric, cu nori pufosi si un camp imens cu liliac. Pentru mine, este aproape ca un antidepresiv, ma binedispune instantaneu. Este foarte cremos, ca un sapun de lux. Merge de minune in orice moment al zilei, in orice anotimp. Din pacate insa, nu prea are proiectie. Sta aproape de piele, iar longevitatea nu este punctul lui forte. Dar eu il iubesc si asa!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Trussardi My Name fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Trussardi My Name, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica My Name dupa Trussardi. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre My Name de Trussardi reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Cartier La Panthere Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Amouage Memoir Woman Etat Libre d`Orange Bijou Romantique Givenchy Pi Chloe Love Eau Intense Amouage Dia pour Femme Cartier Must de Cartier Lalique Lalique Le Parfum Chanel Allure Sensuelle Montale Aoud Collection - Red Aoud Frederic Malle Portrait of a Lady Lancome Tresor Eau de Parfum Lumineuse Amouage Honour Woman Cacharel LouLou Cartier Baiser Vole Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Calvin Klein Obsession Robert Piguet Baghari 2006 Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her