Designeri » T-Z » Oriental Floral « Grupuri

Trussardi Inside for women Trussardi de dama

Trussardi Inside for women Trussardi de dama

cafea
Trussardi Inside for women Trussardi de dama Videouri
Trussardi Inside for women Trussardi de dama Imagini Trussardi Inside for women Trussardi de dama Imagini Trussardi Inside for women Trussardi de dama Imagini Trussardi Inside for women Trussardi de dama Imagini

Trussardi Inside for women de Trussardi este un parfum Oriental Floral de dama. Trussardi Inside for women a fost lansat in 2006. Creatorul acestui parfum este Daphne Bugey. Notele de varf sunt neroli, bergamot, floarea pasiunii si piper roz; notele de mijloc sunt frezie, heliotrop si cafea; Notele de baza sunt mosc, ambra si lemn de teak.

neroli bergamot floarea pasiunii piper roz

frezie heliotrop cafea

mosc ambra lemn de teak

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Trussardi Inside for women by Trussardi.

Trussardi Inside for women Recenziile parfumurilor

Eu am o mare problema. Ma indragostesc de parfumuri scoase din productie, apoi ma enervez ca nu le mai gasesc si sufar. Asa am patit si cu Gloria-Cacharel, asa si cu acest Inside. E si motivul petru care am refuzat categoric sa testez Organza Indecence.
Dar Mos Craciun ma iubeste :))) Anul acesta a venit mai repede decat speram si mi-a adus si o frumusete nesperata: Inside. M-as pune pe mine insami sub brad, la cat sunt de fericita!
Inside e fix asa cum mi-l aminteam: putin vanilat, putin migdalat, putin ciocolatiu. Cafeaua din el pe mine miroase mai degraba a cappuccino. Ce-mi place foaaaaarte mult: nota suava de frezie pe care o percep in prima jumatate de ora. E un amestec extrem de frumos intre o floare delicata si vaporii vanilati, amestec ce se sfarseste apoi in norisori de mosc. Frumos si diafan, mi-e si mila sa-l port iarna. Il vreau vara, pe caldura, sa-l simt cum explodeaza!
Mos Craciun, stiu ca n-am fost chiar atat de cuminte incat sa merit asa frumusete, dar... MULTUMESC!!

Un gurmand potrivit de dulce, cu aroma de cafea, un strop de vanilie, simt si un pic de ciocolata, usor ambrat. Eu nu simt nici o floare in acest parfum, insa este destul de discret, cu persistenta moderata. Este un parfum de toamna-iarna, insa eu il port si in serile de vara, cand vreau sa ma simt delicioasa:) Nota mea: 8/10

adamescuandra
adamescuandra

un parfum delicat cu aroma de cafea foarte delicios

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Trussardi Trussardi Inside for women fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Trussardi Trussardi Inside for women, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Trussardi Inside for women dupa Trussardi. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Trussardi Inside for women de Trussardi reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Guerlain L'Instant Magic Guerlain Shalimar Parfum Initial Yves Saint Laurent Cinema Chopard Wish Tom Ford Black Orchid Guerlain Eau de Shalimar Bottega Veneta Bottega Veneta Lacoste Lacoste Pour Femme Boucheron Boucheron Guerlain Mitsouko Eau de Toilette Pierre Balmain Ambre Gris Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Guerlain Shalimar Jil Sander Sun Yves Saint Laurent Opium Yves Saint Laurent La Collection Yvresse Robert Piguet Calypso