Designeri » T-Z » Aromatic « Grupuri

Uomo Trussardi 2011 Trussardi de barbati

Uomo Trussardi 2011 Trussardi de barbati

Uomo Trussardi 2011 Trussardi de barbati Videouri
Uomo Trussardi 2011 Trussardi de barbati Imagini

Uomo Trussardi 2011 de Trussardi este un parfum Aromatic de barbati. Uomo Trussardi 2011 a fost lansat in 2011. Creatorul acestui parfum este Aurelien Guichard. Notele de varf sunt galbanum, nucsoara, bergamot si lamaie de Amalfi; notele de mijloc sunt muscata, violeta si salvie; Notele de baza sunt paciuli, lichen si pielarie.

galbanum nucsoara bergamot lamaie de Amalfi

muscata violeta salvie

paciuli lichen pielarie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Uomo Trussardi 2011 by Trussardi.

Uomo Trussardi 2011 Recenziile parfumurilor

vladiopa
vladiopa

Citeam cateva pareri despre acest parfum pe alte site-uri, inclusiv pe fragrantica.com si pareau inmare parte a fi cu tenta negativa. Eu zic ca oamenii aia s-au grabit. Initial si mie mi s-a parut dezamagitor pentru canotele de varf dispar foarte repede insa adevarata valoare a parfumului abia de atunci incolo se face remarcata. Cu siguranta la nivel olfactiv te obisnuiesti cu el si ai senzatia ca nu-l mai simti dupa o vreme dar se intampla cu orice alt miros (fie el placut sau neplacut). Daca ar fi sa contrag toate parerile mele despre parfum intr-un cuvant as putea spune "eleganta" Este un parfum, office/business, discret, usor lemnos

Uomo Trussardi 2011 by Trussardi 5.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Trussardi Uomo Trussardi 2011 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Trussardi Uomo Trussardi 2011, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Uomo Trussardi 2011 dupa Trussardi. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Uomo Trussardi 2011 de Trussardi reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing The Body Shop White Musk For Men Fragonard Concerto Kenzo Kenzo Homme Fresh Diptyque L'eau des Hesperides Avon Christian Lacroix Absynthe Elizabeth Arden Green Tea Exotic Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lavender & Thyme Demeter Fragrance White Russian Demeter Fragrance Always Focused Clarins Eau des Jardins SSC Napoli Marek SSC Napoli