Designeri » T-Z » Floral Fructat « Grupuri

Saqui Tsi-La Organic de dama

Saqui Tsi-La Organic de dama

Saqui Tsi-La Organic de dama Imagini

Saqui de Tsi-La Organic este un parfum Floral Fructat de dama. Saqui a fost lansat in 2007. Parfumul prezinta portocala, nucsoara, orhidee vanilata, ghimbir, cuisoare, note lemnoase, bergamot, Pomelo si piper negru.

portocala nucsoara orhidee vanilata ghimbir cuisoare note lemnoase bergamot Pomelo piper negru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Saqui by Tsi-La Organic.

Saqui Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Tsi-La Organic Saqui fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Tsi-La Organic Saqui, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Saqui dupa Tsi-La Organic. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Saqui de Tsi-La Organic reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yves Saint Laurent In Love Again Escada Lily Chic Escada Ocean Blue Police Police Caribbean Lilly Pulitzer Squeeze Avon Brasil Beat Les Petits Plaisirs Mure Mystique Eisenberg I Am Mariah Carey Lollipop Bling Ribbon Estée Lauder Pleasures Bloom LR LR Classics Santorini Ulric de Varens Varens & Moi L'Envie