Designeri » T-Z » Lemnos Floral Mosc « Grupuri

AB ± Cashmere UER MI unisex

AB ± Cashmere UER MI unisex

Vreau: 1

AB ± Cashmere UER MI unisex Imagini AB ± Cashmere UER MI unisex Imagini

AB ± Cashmere de UER MI este un parfum Lemnos Floral Mosc unisex. Acesta este un parfum nou AB ± Cashmere a fost lansat in 2014. Creatorul acestui parfum este Jean Jacques. Parfumul prezinta bergamot, olibanum, iasomie, osmanthus, lemn de santal, Ambergris, paciuli, vanilie si mosc.

bergamot olibanum iasomie osmanthus lemn de santal Ambergris paciuli vanilie mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about AB ± Cashmere by UER MI.

AB ± Cashmere Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre UER MI AB ± Cashmere fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre UER MI AB ± Cashmere, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica AB ± Cashmere dupa UER MI. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre AB ± Cashmere de UER MI reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Floral Mosc
Chevignon Chevignon CC Amouage Amouage Gold pour Homme Yves Saint Laurent L'Homme Eau d'Eté Elizabeth Arden Mediterranean Krizia Time Uomo Cereus Cereus No.7 Parfumerie Generale PG03 Cuir Venenum Jo Malone Wild Fig & Cassis ID Parfums Secrets de Hammam Donna Karan DKNY Be Delicious Pop-Art Optic Gendarme Grabazzi Swiss Arabian Alia