Designeri » T-Z » Floral « Grupuri

Lily Prune Cotton Musk Ulric de Varens de dama

Lily Prune Cotton Musk Ulric de Varens de dama

Lily Prune Cotton Musk de Ulric de Varens este un parfum Floral de dama. Lily Prune Cotton Musk a fost lansat in anii 2000's. Parfumul prezinta mosc, ambra, vanilie si liliac.

mosc ambra vanilie liliac

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Lily Prune Cotton Musk by Ulric de Varens.

Lily Prune Cotton Musk Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Ulric de Varens Lily Prune Cotton Musk fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Ulric de Varens Lily Prune Cotton Musk, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Lily Prune Cotton Musk dupa Ulric de Varens. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Lily Prune Cotton Musk de Ulric de Varens reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Eau de Toilette Gres Cabotine Ghost Ghost Summer Dream Alfred Sung Mei Etienne Aigner In Leather Bijan DNA Lise Watier Neiges Crabtree & Evelyn Summer Hill Maitre Parfumeur et Gantier Bahiana Loewe Aire Loco O Boticario Royalty Yves Rocher Vie Privée