Designeri » T-Z » Floral Fructat « Grupuri

Mini Dream Ulric de Varens de dama

Mini Dream Ulric de Varens de dama

rom
Mini Dream Ulric de Varens de dama Imagini

Mini Dream de Ulric de Varens este un parfum Floral Fructat de dama. Mini Dream a fost lansat in 2013. Notele de varf sunt mandarina, caisa, rom si coacaze negre; notele de mijloc sunt iasomie si caprifoi; Notele de baza sunt paciuli, lemn de santal si mosc.

mandarina caisa rom coacaze negre

iasomie caprifoi

paciuli lemn de santal mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Mini Dream by Ulric de Varens.

Mini Dream Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Ulric de Varens Mini Dream fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Ulric de Varens Mini Dream, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Mini Dream dupa Ulric de Varens. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Mini Dream de Ulric de Varens reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Jennifer Lopez Love at First Glow Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Burberry Burberry Brit Sheer Kenzo 7:15 AM in Bali Oilily Muse Bath and Body Works Midnight Pomegranate Romea D`Ameor The Taj Mahal’s Eternal Love Benefit Maybe Baby Eclectic Collections Mantra Mila Schön `90 Benetton Benetton Rosso Woman Lacoste Joy of Pink