Designeri » T-Z » Floral « Grupuri

Rock`n`Rose Couture Valentino de dama

Rock`n`Rose Couture Valentino de dama

Avut: 7 Vreau: 1

Rock`n`Rose Couture Valentino de dama Imagini

Rock`n`Rose Couture de Valentino este un parfum Floral de dama. Rock`n`Rose Couture a fost lansat in 2007. Notele de varf sunt coacaze negre, lacramioare si bergamot; notele de mijloc sunt floare de portocal, gardenie si trandafir; Notele de baza sunt lemn de santal, mosc, vanilie, radacina de stanjenel si heliotrop.

coacaze negre lacramioare bergamot

floare de portocal gardenie trandafir

lemn de santal mosc vanilie radacina de stanjenel heliotrop

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Rock`n`Rose Couture by Valentino.

Rock`n`Rose Couture Recenziile parfumurilor

Lussy
Lussy

Un parfum foarte special, achizitionat la recomandarea vanzatoare de parfumuri din duty free ceea ce m-a facut sa nu il mai testez si sa il cumpar "blind". Nu am regretat deloc alegerea facuta insa acum imi pare rau ca nu il mai am deoarece in Romania nu se gaseste niciunde. Persista ore intregi iar sticla are un aspect frumos, dantelat fapt pentru care am pastrat sticla cu ft putin continut care nu mai poate fi folosit decat ca amintire si ca design.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Valentino Rock`n`Rose Couture fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Valentino Rock`n`Rose Couture, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Rock`n`Rose Couture dupa Valentino. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Rock`n`Rose Couture de Valentino reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Valentino Valentina Yves Rocher So Elixir Eau de Parfum Thierry Mugler Womanity Carolina Herrera CH L`Eau Cerruti 1881 Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Giorgio Armani Armani Code for Women Givenchy Very Irresistible Sensual Hugo Boss Boss Intense Lacoste Lacoste Pour Femme Trussardi Donna Trussardi 2011 Guerlain Idylle Eau Sublime Giorgio Armani Sensi Bvlgari Omnia Coral Yves Saint Laurent Cinema Guerlain My Insolence Christian Dior Pure Poison Elixir Moschino Glamour Avon Treselle Burberry London