Designeri » T-Z » Floral Fructat « Grupuri

V Ete Valentino de dama

V Ete Valentino de dama

V Ete de Valentino este un parfum Floral Fructat de dama. V Ete a fost lansat in 2006. Notele de varf sunt frunze de bambus, violeta, lici si trabdafir bulgaresc; notele de mijloc sunt bujor, trandafir turcesc, muscata, trabdafir bulgaresc si iasomie; Notele de baza sunt lemn de santal, ambra, paciuli, mosc, lemn de guaiac si cedru.

frunze de bambus violeta lici trabdafir bulgaresc

bujor trandafir turcesc muscata trabdafir bulgaresc iasomie

lemn de santal ambra paciuli mosc lemn de guaiac cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about V Ete by Valentino.

V Ete Recenziile parfumurilor

tubykap20
tubykap20

Sticla mov si parfum cu miros de iarba verde!
Proaspat,miroase a curat,a flori,litchi se chinuie sa faca ceva dar nu prinde decat 20 secunde la inceputul show-ului. Parca as mirosi un buchet de bujori cu trandafiri decorat cu fel de fel de verzituri...Eu le zic asa ca imi displac total in parfumuri si in produse cosmetice in general! In rest...se poarta vara,primavara,e lejer...Nu e genul meu...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Valentino V Ete fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Valentino V Ete, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica V Ete dupa Valentino. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre V Ete de Valentino reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Fendi Celebration Lancome Tresor Sparkling Jil Sander Sun Delight Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Spring / Summer Collection 2008 Trance Essence Whyte Rabbit Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer s.Oliver Casual Women Filles des Iles Floral Solaire Mariah Carey Lollipop Bling Honey Victoria`s Secret Passionate Kisses Christophe Guillarme Le Tapis Rouge Jeanne Arthes Lover