Designeri » T-Z » Pielarie « Grupuri

Valentino Uomo Valentino de barbati

nuci
cacao
cafea

Valentino Uomo de Valentino este un parfum Pielarie de barbati. Acesta este un parfum nou Valentino Uomo a fost lansat in 2014. Creatorul acestui parfum este Olivier Polge. Notele de varf sunt bergamot si mirt; notele de mijloc sunt boabe de cafea prajite, ciocolata si alune; Notele de baza sunt pielarie si cedru.

bergamot mirt

boabe de cafea prajite ciocolata alune

pielarie cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Valentino Uomo by Valentino.

Dior Homme
Dior Homme Intense

Valentino Uomo Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Valentino Valentino Uomo fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Valentino Valentino Uomo, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Valentino Uomo dupa Valentino. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Valentino Uomo de Valentino reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Pure Havane Lanvin Avant Garde Bvlgari Bvlgari Man In Black Tom Ford Tobacco Vanille Thierry Mugler A*Men Carolina Herrera 212 VIP Men Yves Saint Laurent L'Homme Giorgio Armani Armani Code Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Vivienne Westwood Boudoir Dolce&Gabbana The One for Men Giorgio Armani Acqua di Gio Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Givenchy Pi Burberry Burberry London Special Edition for Men Cafe Parfums Cafe Black Label Playboy Press To Play Hollywood Brut Parfums Prestige Brut Tom Ford Black Orchid