Designeri » T-Z » Floral Verde « Grupuri

Les Saisons Hiver Van Cleef & Arpels de dama

Les Saisons Hiver Van Cleef & Arpels de dama

Les Saisons Hiver de Van Cleef & Arpels este un parfum Floral Verde de dama. Les Saisons Hiver a fost lansat in 2004. Creatorul acestui parfum este Alberto Morillas. Parfumul prezinta piper alb, lamaie verde, ambra, mosc si cardamom.

piper alb lamaie verde ambra mosc cardamom

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Les Saisons Hiver by Van Cleef & Arpels.

Les Saisons Hiver Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Van Cleef & Arpels Les Saisons Hiver fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Van Cleef & Arpels Les Saisons Hiver, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Les Saisons Hiver dupa Van Cleef & Arpels. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Les Saisons Hiver de Van Cleef & Arpels reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
CB I Hate Perfume I am a Dandelion Marc Jacobs Marc Jacobs Eau D`Italie Sienne l´Hiver Bvlgari Eau Fraiche Victoria`s Secret Pink Esteban Tempete de Zeste Tova Beverly Hills Tova Nights Lulu Guinness Lulu Guinness Cale Fragranze d’Autore Allegro con Brio D.S. & Durga Siberian Snow Caesars World Ferentina Laura Biagiotti Fiori Bianchi