Designeri » T-Z » « Grupuri

Look Vera Wang de dama

Look Vera Wang de dama

Look Vera Wang de dama Imagini Look Vera Wang de dama Imagini Look Vera Wang de dama Imagini

Look de Vera Wang este un parfum de dama. Look a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Firmenich. Notele de varf sunt mandarina, note verzi, lici si mar verde; notele de mijloc sunt crin, frezie si iasomie; Notele de baza sunt vanilie, mosc, lichen si paciuli.

mandarina note verzi lici mar verde

crin frezie iasomie

vanilie mosc lichen paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Look by Vera Wang.

Look Recenziile parfumurilor

Este un parfum usor de purtat, destul de comun, in care simt niste flori suave, acompaniate de un iz acrisor de fructe. Are siaj mic, insa persistenta este medie. Nota mea. 3/10

Look by Vera Wang 3.71 out of 5 based on 7 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Vera Wang Look fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Vera Wang Look, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Look dupa Vera Wang. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Look de Vera Wang reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige Pierre Balmain Ambre Gris Prada Prada (Amber) Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Lalique Encre Noire Pour Elle Thierry Mugler Womanity Burberry Body Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Lalique Amethyst Pierre Balmain Balmya de Balmain Gianfranco Ferre Ferre Rose Burberry Burberry Sport for Women Serge Lutens Gris Clair Kenzo L'Eau par Kenzo Burberry Burberry Brit Joop! Joop! Le Bain Cartier Baiser Vole Donna Karan Pure DKNY Verbena Iceberg The Iceberg Fragrance Jil Sander Sensations