Designeri » T-Z » Oriental Floral « Grupuri

Princess Vera Wang de dama

cacao
Princess Vera Wang de dama Videouri
Princess Vera Wang de dama Imagini Princess Vera Wang de dama Imagini Princess Vera Wang de dama Imagini Princess Vera Wang de dama Imagini Princess Vera Wang de dama Imagini

Princess de Vera Wang este un parfum Oriental Floral de dama. Princess a fost lansat in 2006. Princess a fost creat de Ilias Ermenidis si Harry Fremont. Notele de varf sunt caisa, mandarina, mar si nufar; notele de mijloc sunt tuberoza, guava, ciocolata amaruie si floarea tiare; Notele de baza sunt ambra, vanilie si note lemnoase.

caisa mandarina mar nufar

tuberoza guava ciocolata amaruie floarea tiare

ambra vanilie note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Princess by Vera Wang.

Princess Recenziile parfumurilor

Pixie
Pixie

Miros de duzina? Nu stiu despre ce discutam aici, insa acest parfum i a facut mereu pe cei de langa mine sa ma intrebe "ce?" "Cum?"...
Cat despre cat timp persista? Foarte mult...si este foarte versatil.... Mie imi miroase a prajituri....
Cred ca este vorba despre pH-ul pielii....
Este parfumul meu preferat.... Te face sa te simti extrem de feminina si delicata, exact like a princess.

Polina
Polina

Mi-l cumparasem acum cativa ani, primul meu parfum cumparat, dupa multe eforturi financiare, din banutii economisiti de mine, si eram foarte incantata insa pe cat am fost pe bucuroasa ca am reusit sa pun mana pe el, pe atat am fost de dezamagita cand l-am primit (il cumarasem 'blind'). Nu isi merita banii, parfumul e unul banal, simplu, de duzina, iar persistenta lasa de dorit. A fost primul si ultimul parfum cumparat de la Vera Wang.

Eau De Toilette 0.33oz
Vera Wang Glam Princess by Vera Wang, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Women
Vera Wang Princess by Vera Wang, 4 Piece Gift Set for Women
Vera Wang Princess by Vera Wang, 4 Piece Gift Set for Women
Gift Set 1.7oz
Princess Gift Set by Vera Wang Gift Set for Women Includes 1.7 oz Eau De Toilette Spray 2.5 oz Body Lotion 2.5 oz Body Polish .13 Mini EDP
Gift Set 3.4oz
Princess Gift Set by Vera Wang Gift Set for Women Includes 3.4 oz Eau De Toilette Spray 2.5 oz Body Lotion .33 oz Mini Roller Ball Pen Lip Gloss Key Chain
Vera Wang Princess Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Vera Wang Princess Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Vera Wang Princess Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Vera Wang Princess Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Gift Set 3.4oz
Vera Wang Princess Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz Satiny Body Lotion 75ml 2.5oz Lip Gloss Keychain 2g 0.07oz Eau De Toilette Rollerball 10ml 0.33oz 4pcs

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Vera Wang Princess fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Vera Wang Princess, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Princess dupa Vera Wang. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Princess de Vera Wang reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Nez a Nez Immortelle Marilyn Tiziana Terenzi Andromeda MDCI Parfums Promesse de l`Aube Jimmy Choo Jimmy Choo Amouage Honour Woman Amouage Amouage Lyric Woman Swiss Arabian Fadeitak Swiss Arabian Class House Of Sillage Passion de l’Amour Tiziana Terenzi Kirke House Of Sillage Holiday by House Of Sillage Ramon Monegal Lovely Day Linari Angelo di Fiume Ineke After My Own Heart Profumum Roma Soavissima Memo Ilha do Mel Tiziana Terenzi Maremma Nez a Nez Marron Chic Memo Granada