Designeri » T-Z » Floral Fructat « Grupuri

Rock Princess Vera Wang de dama

Rock Princess Vera Wang de dama

Vreau: 1

Rock Princess Vera Wang de dama Imagini

Rock Princess de Vera Wang este un parfum Floral Fructat de dama. Rock Princess a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Calice Becker. Notele de varf sunt piersica, zmeura si bergamot; notele de mijloc sunt heliotrop, trandafir, iasomie si crin; Notele de baza sunt cashmeran, mosc, stanjenel si nuca de cocos.

piersica zmeura bergamot

heliotrop trandafir iasomie crin

cashmeran mosc stanjenel nuca de cocos

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Rock Princess by Vera Wang.

Rock Princess Recenziile parfumurilor

tubykap20
tubykap20

Rock Princess... De unde???
Daca stau sa ma gandesc bine,de fapt ar fi ok si denumirea si continutul daca publicul tinta a fost 15-20 ani...De fapt ar fi un cadou perfect pentru o sora mai mica care va fi super incantata de capacul coroana si de inelul detasabil!
Probabil in comparatie cu celelalte printese (Glam,Flower) aceasta e cea mai rea... De ce? Habar n-am! Miroase foarte dragut,a fructe la inceput,in special a piersica,apoi gardenia si iasomia sunt putin violente,pentru ca in final sa ramana un iz de adolescenta razvratita dar super smart,care de fapt e extrem de sensibila! Simt putin si din cocos,dar moscul e dominant si se simte stapan pe situatie cu notele lemnoase din spate.

Nu a fost genul meu si i l-am facut cadou surioarei mele mari,ce-i drept, insa pe ea miroase doar a fructe si e ideal vara asta! Si acum ca i-am facut o vizita m-am gandit sa-i fac si o recenzie...:)

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Vera Wang Rock Princess fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Vera Wang Rock Princess, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Rock Princess dupa Vera Wang. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Rock Princess de Vera Wang reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Dune Sun Morgan Sweet Paradise S. Cute Love Berry Red Floris Fleur Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Toi Mon Prince You My Lord Victoria`s Secret Secret Charm Leslie Blogdett Perfume Diaries Golden Light Arno Sorel It Is L`Occitane en Provence Rose Neroli Victoria`s Secret Bombshell Bjorn Borg Love All Crystal Blue Royal Apothic Venetian Grove