Designeri » T-Z » Lemnos Condimentat « Grupuri

onda eau de parfum Vero Profumo unisex

onda eau de parfum Vero Profumo unisex

miere
onda eau de parfum Vero Profumo unisex Imagini onda eau de parfum Vero Profumo unisex Imagini onda eau de parfum Vero Profumo unisex Imagini onda eau de parfum Vero Profumo unisex Imagini onda eau de parfum Vero Profumo unisex Imagini

onda eau de parfum de Vero Profumo este un parfum Lemnos Condimentat unisex. Creatorul acestui parfum este Vero Kern. Notele de varf sunt bergamot, lamaie, mandarina, ghimbir, coriandru, busuioc si maracuia; notele de mijloc sunt stanjenel, ylang-ylang si miere alba; Notele de baza sunt vetiver, mosc, paciuli si cedru de Virginia.

bergamot lamaie mandarina ghimbir coriandru busuioc maracuia

stanjenel ylang-ylang miere alba

vetiver mosc paciuli cedru de Virginia

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about onda eau de parfum by Vero Profumo.

onda eau de parfum Recenziile parfumurilor

dana22
dana22

Brrrrr....ce parfum...Vaj Baba a amestecat in cazan toate ierburile otravitoare, a pus un strop de miere pentru pacaleala, s-a dat cu el si a inceput sa faca looping prin vazduh, calare pe matura.

Onda imi pune simtul decentei la grea incercare. Pacat ca o recenzie este prohibitiva din punctul asta de vedere, altfel as avea ceva colorat de spus despre el.
Ma rezum, atat cat reusesc, sa zic ca din toata frumusetea de note de ylang ylang, miere, vetiver, paciuli si ghimbir, rezulta cel mai infect miros intalnit in parfumerie. Cleios, dulce si murdar. Daca te-ai parfumat cu el nu mai poti sa-l speli, devine parte din tine. Asteapta pana procesul natural de regenerare celulara al epidermei il va impinge la suprafata si-l elimini in sfarsit. Poate dura totusi cateva zile. Dar, stai, autoarea a spus chiar ea ca e nevoie de un dram de murdarie ca un parfum sa fie reusit...
Eu v-am avertizat :).

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Vero Profumo onda eau de parfum fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Vero Profumo onda eau de parfum, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica onda eau de parfum dupa Vero Profumo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre onda eau de parfum de Vero Profumo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Salvatore Ferragamo Subtil Pour Homme Burberry Burberry London Special Edition for Men Floris Santal Vero Profumo onda Nez a Nez Ambre a Sade Ted Lapidus Black Soul Linari Notte Bianca Lisa Hoffman Japanese Agarwood Rasasi Dhaneloudh Combodi Smell Bent One Nicolai Parfumeur Createur Vetyver Le Labo Chant De Bois