Designeri » T-Z » Floral Fructat « Grupuri

V/S Versus Versace de dama Imagini V/S Versus Versace de dama Imagini

portocala lamaie verde mandarina

garoafa scortisoara iasomie lacramioare

mosc cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about V/S Versus by Versace.

V/S Versus Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Versace V/S Versus fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Versace V/S Versus, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica V/S Versus dupa Versace. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre V/S Versus de Versace reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Givenchy Jardin d'Interdit Lanvin Eclat d’Arpège Salvatore Ferragamo Incanto Heaven Donna Karan DKNY Women Summer Oriflame Air Givenchy Givenchy Lights Oriflame After Hours Luciano Soprani DSoir Michel Germain Sexual Star Arno Sorel It Is Pinky Carol`s Daughter Jamaican Punch Anna Sui Forbidden Affair