Designeri » T-Z » Floral Fructat « Grupuri

scortisoara

portocala lamaie verde mandarina

garoafa scortisoara iasomie lacramioare

mosc cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about V/S Versus by Versace.

V/S Versus Recenziile parfumurilor

V/S Versus by Versace 4.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Versace V/S Versus fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Versace V/S Versus, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica V/S Versus dupa Versace. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre V/S Versus de Versace reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Creed Spring Flower Yohji Yamamoto Yohji Yamamoto pour Femme Fendi Fantasia Fendi Kimora Lee Simmons Baby Phat Fabulosity L`Occitane en Provence Cherry (Cerisier) S. Cute Love Berry Red Keep Lucky Eau Bienveillante Pour Le Bonheur Girard Bali Sunrise Acorelle Amande de Ble Strenesse Strenesse Gabriele Strehle Playboy Play It Lovely Xerjoff Lua