Designeri » T-Z » Floral « Grupuri

Versace Versace de dama

Versace Versace de dama

Versace Versace de dama Imagini Versace Versace de dama Imagini Versace Versace de dama Imagini Versace Versace de dama Imagini Versace Versace de dama Imagini

Versace de Versace este un parfum Floral de dama. Versace a fost lansat in 2007. Creatorul acestui parfum este IFF. Notele de varf sunt guava, coacaze negre, wisteria, liliac si strop de roua; notele de mijloc sunt orhidee, iasomie si lotus; Notele de baza sunt vetiver de Bourbon, mosc, cedru de Atlas si cashmeran.

guava coacaze negre wisteria liliac strop de roua

orhidee iasomie lotus

vetiver de Bourbon mosc cedru de Atlas cashmeran

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Versace by Versace.

Versace Recenziile parfumurilor

Un floral-fructat destul de zemos, aproape acvatic, in care simt iasomie, magnolie si multe fructe zemoase acrisoare. Din pacate, pe langa acestea mai simt si un iz chimic destul de pronuntat, care releva faptul ca ingredientele parfumului sunt de proasta calitate... Imi pare, deci, un mainstream slabut si ieftinut ca miros, pe care nu mi l-as achizitiona niciodata...
Siaj si persistenta moderate. Evaluare: 5/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Versace Versace fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Versace Versace, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Versace dupa Versace. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Versace de Versace reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Guerlain Idylle Nina Ricci Love in Paris Versace Crystal Noir Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Givenchy Organza Burberry Burberry Brit Bvlgari Bvlgari Pour Femme Gucci Gucci Guilty Guerlain Idylle Eau de toilette Christian Dior Dune Bvlgari Omnia Amethyste Calvin Klein Beauty Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Guerlain Shalimar Parfum Initial Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Givenchy Hot Couture Givenchy Ange ou Demon Christian Dior J`adore Yves Saint Laurent Elle