Designeri » T-Z » Floral Verde « Grupuri

Originale Vicky Tiel de dama

Originale Vicky Tiel de dama

Originale de Vicky Tiel este un parfum Floral Verde de dama. Notele de varf sunt mignonette, mandarina si lamaie de Amalfi; notele de mijloc sunt iasomie, floare de portocal african, narcisa, zambila si heliotrop; Notele de baza sunt vanilie, ambra si mosc.

mignonette mandarina lamaie de Amalfi

iasomie floare de portocal african narcisa zambila heliotrop

vanilie ambra mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Originale by Vicky Tiel.

Originale Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Vicky Tiel Originale fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Vicky Tiel Originale, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Originale dupa Vicky Tiel. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Originale de Vicky Tiel reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Avon Be Spontaneous O Boticario Floratta Emerald Guerlain Aqua Allegoria Angelique Lilas ID Parfums Mei Li Estée Lauder Pleasures Jasmine Violet Splash Floris Night Scented Jasmine Pierre Balmain Vent Vert Des Filles a la Vanille Riviere de Janvier Ralph Lauren Lauren Laura Biagiotti Fiori Bianchi D.S. & Durga Silent Grove Avon Haiku