Designeri » T-Z » Floral « Grupuri

Breathless Victoria`s Secret de dama

Breathless Victoria`s Secret de dama

Avut: 1

Breathless de Victoria`s Secret este un parfum Floral de dama. Creatorul acestui parfum este Annie Buzantian. Parfumul prezinta lemn de santal, , mandarina si neroli.

lemn de santal mandarina neroli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Breathless by Victoria`s Secret.

Weekend for Women

Breathless Recenziile parfumurilor

glam.caramelle
glam.caramelle

E un parfum proaspăt, 'curat', revigorant care mi se pare ca seamănă puțin cu Burberry Weekend, e ceva în genul acestui parfum. Este foarte persistent, nu l-am încercat pe piele, însă pe eșarfă e încă prezent și au trecut două zile de la ultima utilizare. E un parfum echilibrat, nu e nici agresiv și deranjant pentru cei din jur insa nici foarte delicat si subtil.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Victoria`s Secret Breathless fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Victoria`s Secret Breathless, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Breathless dupa Victoria`s Secret. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Breathless de Victoria`s Secret reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Torand Beverly Hills 90210 Yves Rocher Vie Privée 2007 Yardley Pink Lace Avon U by Ungaro for Her Diptyque Olene Creed Jasmal Ramon Molvizar Goldskin Avon Avon Smile Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 Caswell Massey Gardenia Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorama