Designeri » T-Z » Floral Fructat « Grupuri

Love to Flirt Victoria`s Secret de dama

Love to Flirt Victoria`s Secret de dama

Love to Flirt de Victoria`s Secret este un parfum Floral Fructat de dama. Love to Flirt a fost lansat in 2012. Parfumul prezinta clementina si bujor.

clementina bujor

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Love to Flirt by Victoria`s Secret.

Love to Flirt Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Victoria`s Secret Love to Flirt fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Victoria`s Secret Love to Flirt, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Love to Flirt dupa Victoria`s Secret. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Love to Flirt de Victoria`s Secret reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Exte J`S Exte Pop Kenzo 7:15 AM in Bali Victoria`s Secret Isle of Pink Parfums Pergolese Paris Pergolese Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Gold Edition Sarantis C-Thru Ruby Britney Spears Circus Fantasy Jennifer Lopez Blue Glow by JLO D.S. & Durga Pomelo Blossom Victoria`s Secret Passionate Kisses Cofinluxe Watt Red Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition 2011