Designeri » T-Z » Floral Fructat « Grupuri

Secret Crush Victoria`s Secret de dama

Secret Crush Victoria`s Secret de dama

Secret Crush de Victoria`s Secret este un parfum Floral Fructat de dama. Parfumul prezinta bujor, Para si floare de piersic.

bujor Para floare de piersic

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Secret Crush by Victoria`s Secret.

Secret Crush Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Victoria`s Secret Secret Crush fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Victoria`s Secret Secret Crush, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Secret Crush dupa Victoria`s Secret. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Secret Crush de Victoria`s Secret reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Oriflame Miss O Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2005 Victoria`s Secret Heavenly Kiss Rene Lezard Identite Flirt! Flirtatious Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Menard L`Eau de Taoyaka Thymes Coco Monoi Amway Sun Dapples Eisenberg I Am Bogner Bogner for Woman Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum