Designeri » T-Z » Floral Fructat « Grupuri

Sexy Little Thing Victoria`s Secret de dama

Sexy Little Thing Victoria`s Secret de dama

acvatic
Sexy Little Thing Victoria`s Secret de dama Imagini Sexy Little Thing Victoria`s Secret de dama Imagini Sexy Little Thing Victoria`s Secret de dama Imagini

Sexy Little Thing de Victoria`s Secret este un parfum Floral Fructat de dama. Sexy Little Thing a fost lansat in 2006. Notele de varf sunt osmanthus, mar si nufar; notele de mijloc sunt caprifoi, iasomie si lotus; Notele de baza sunt stanjenel, mosc si cashmeran.

osmanthus mar nufar

caprifoi iasomie lotus

stanjenel mosc cashmeran

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sexy Little Thing by Victoria`s Secret.

Sexy Little Thing Recenziile parfumurilor

[email protected]
liajoldes@yahoo.com

Nu mi se pare sexi poate mai mult little thing. Un miros usor, acrisor, de mere, dar ieftin.Simplu, banal, o varianta de hippy fizz, cheap and chic sau alte asemenea.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Victoria`s Secret Sexy Little Thing fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Victoria`s Secret Sexy Little Thing, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sexy Little Thing dupa Victoria`s Secret. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sexy Little Thing de Victoria`s Secret reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Givenchy Jardin d'Interdit Lanvin Eclat d’Arpège Paris Hilton Heiress Paris Hilton Just Me Antonio Puig Barbie B Rene Lezard Identite Avon Make Me Smile Sarah Jessica Parker SJP NYC Next Just Pink Jovan Satisfaction for Women Sabon Shir (Lily) Zara Zara Girl