Designeri » T-Z » « Grupuri

Sexy Sparkle Hot Berry Victoria`s Secret de dama

Sexy Sparkle Hot Berry Victoria`s Secret de dama

acrisor

Sexy Sparkle Hot Berry de Victoria`s Secret este un parfum de dama. Sexy Sparkle Hot Berry a fost lansat in 2007. Parfumul prezinta zmeura si mosc.

zmeura mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sexy Sparkle Hot Berry by Victoria`s Secret.

Sexy Sparkle Hot Berry Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Victoria`s Secret Sexy Sparkle Hot Berry fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Victoria`s Secret Sexy Sparkle Hot Berry, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sexy Sparkle Hot Berry dupa Victoria`s Secret. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sexy Sparkle Hot Berry de Victoria`s Secret reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Reminiscence Mi Fa S.T. Dupont S.T. Dupont pour Homme Joop! Joop! Homme Electric Heat Pacsun Vurt David & Victoria Beckham Signature Story for Him Sean John I Am King Of The Night Demeter Fragrance Jelly Belly Fruit Salad Demeter Fragrance Crayon Philosophy Inner Grace CB I Hate Perfume Winter 1972 Laurence Dumont Vanille Abricot Baldinini Or Noir