Designeri » T-Z » Chypre Floral « Grupuri

Weil De Weil Weil de dama

Weil De Weil Weil de dama

Avut: 1

Weil De Weil de Weil este un parfum Chypre Floral de dama. Weil De Weil a fost lansat in 1971. Notele de varf sunt neroli, mandarina, note verzi, galbanum si zambila; notele de mijloc sunt narcisa, ylang-ylang, caprifoi, trandafir, lacramioare si mimoza; Notele de baza sunt vetiver, mosc, lemn de santal, lichen si zibeta.

neroli mandarina note verzi galbanum zambila

narcisa ylang-ylang caprifoi trandafir lacramioare mimoza

vetiver mosc lemn de santal lichen zibeta

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Weil De Weil by Weil.

Weil De Weil Recenziile parfumurilor

craitza
craitza

L=am purtat acum vreo 25 ani,si mi-l amintesc ca pe un parfum verde,amarui,placut.Mi-ar placea sa-l mai am.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Weil Weil De Weil fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Weil Weil De Weil, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Weil De Weil dupa Weil. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Weil De Weil de Weil reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
Givenchy Ysatis Pierre Cardin Emotion Guerlain Philtre d'Amour Bijan Bijan Wicked David & Victoria Beckham Signature for Her Pierre Balmain Balmain de Balmain Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel Miller Harris Fleurs de Sel Marilyn Miglin Mystic Pascal Morabito Or Noir Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn Courreges Empreinte