Designeri » T-Z » Aromatic Fougere « Grupuri

Lavender Woods of Windsor de dama

Lavender Woods of Windsor de dama

ierbos
Lavender Woods of Windsor de dama Imagini

Lavender de Woods of Windsor este un parfum Aromatic Fougere de dama. Lavender a fost lansat in 1974. Parfumul prezinta rozmarin, ambra, lavanda si vanilie.

rozmarin ambra lavanda vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Lavender by Woods of Windsor.

Lavender Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Woods of Windsor Lavender fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Woods of Windsor Lavender, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Lavender dupa Woods of Windsor. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Lavender de Woods of Windsor reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Fougere
Creed Tabarome Versace Jeans Couture Man Mexx Mexx Man Monotheme Fine Fragrances Venezia Scottish Lavender Iceberg Twice Pour Homme Tommy Hilfiger Freedom for Him Pino Silvestre Pino Silvestre Original Alfred Sung Hei David & Victoria Beckham Intimately Beckham Men Avon Derek Jeter Driven Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 Lacoste Red