Designeri » T-Z » Oriental Floral « Grupuri

Al-Khat Xerjoff unisex

Al-Khat Xerjoff unisex

oud
Al-Khat Xerjoff unisex Imagini Al-Khat Xerjoff unisex Imagini

Al-Khat de Xerjoff este un parfum Oriental Floral unisex. Al-Khat a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Chris Maurice. Parfumul prezinta iasomie, bergamot, cashmeran, vanilie, lichen, rasina benzoica si Lemn de Agar(Oud).

iasomie bergamot cashmeran vanilie lichen rasina benzoica Lemn de Agar(Oud)

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Al-Khat by Xerjoff.

Alien

Al-Khat Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Xerjoff Al-Khat fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Xerjoff Al-Khat, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Al-Khat dupa Xerjoff. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Al-Khat de Xerjoff reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Kenzo Summer by Kenzo Jacomo Paradox Green Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette La Maison de la Vanille Vanille Fleurie de Tahiti Jean Paul Gaultier Classique Gold Collection Manuel Canovas Anse Turqouise Caron En Avion Marilyn Miglin Divine Les Parfums de Rosine La Rose de Rosine Pascal Morabito Nagada LR Heidi Klum LR LR Classics Antigua