Designeri » T-Z » Aromatic Fructat « Grupuri

Comandante Xerjoff unisex

Comandante Xerjoff unisex

tabac
Comandante Xerjoff unisex Imagini Comandante Xerjoff unisex Imagini

Comandante de Xerjoff este un parfum Aromatic Fructat unisex. Comandante a fost lansat in 2012. Parfumul prezinta tutun, cedru, note condimentate, note florale, note fructate, paciuli, miere, pielarie, vanilie si labdanum.

tutun cedru note condimentate note florale note fructate paciuli miere pielarie vanilie labdanum

enorm -1

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Comandante by Xerjoff.

Comandante Recenziile parfumurilor

Lexutza
Lexutza

Pricopsindu-ma cu sus numitul la un schimb,stau si ma-ntreb ce am avut in cap.Raspuns:ce am de obicei,cand vine vorba de parfumuri:nimic! L-am testat repede.am simtit ceva dragut,zic e Xerjoff,ce Dumnezeu,tre sa aiba macar performante...si gata,l-am inhatat fara prea multe discutii.Pai si sa-l port zic! Si dau,un puf,doua,noua!!!! Ce vorbesti,zici ca-i ceai! Exact a ceai aduce,cu toate ca jignesc calitatile olfactive ale ceaiului! Tabac??? Pe bune??? Unde? In Comandante? N-as prea crede! O combinatie lesinata de-a dreptul de fructe,piele(???) si ceva dulceag,fara finete,fara stil,fara cap si coada,care sta lipit de locul in care-l pui (el e cuminte de altfel) ,si sta...ca la capitolul longevitate,te incurca rau,cand zici ca nu mai e,scoate capul,deci nici nu-i poti inchide gura cu un alt parfum,zici ca se razbuna ca l-ai vorbit de rau! Concluzie: nu va pacaliti la blindbuy! Finetea unei cizme si comandant crede el ca e,eu zic ca nici grad de plutonier nu i-as da!

2017

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Xerjoff Comandante fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Xerjoff Comandante, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Comandante dupa Xerjoff. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Comandante de Xerjoff reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Fructat
Puma Puma Aqua Man Bath and Body Works Dancing Waters L`Erbolario Rugiada d`Oriente Reminiscence Sol La Yves Rocher Neblina Myrurgia Promesa Banana Republic Republic of Men Masaki Matsushima mat; yellow Yachtsman Cabo Arno Sorel Magman Avon Blue Rush Intense Marc Ecko UNLTD