Designeri » T-Z » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Fatal Charme Xerjoff unisex

Fatal Charme Xerjoff unisex

aldehide
Fatal Charme Xerjoff unisex Imagini Fatal Charme Xerjoff unisex Imagini

Fatal Charme de Xerjoff este un parfum Floral Lemnos Mosc unisex. Fatal Charme a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Chris Maurice. Parfumul prezinta aldehide, radacina de stanjenel, note pudrate, Ambergris, note condimentate, tutun si note florale.

aldehide radacina de stanjenel note pudrate Ambergris note condimentate tutun note florale

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Fatal Charme by Xerjoff.

Avant le Jour

Fatal Charme Recenziile parfumurilor

Mavi_bi
Mavi_bi

Metalic si chimic, glacial in genul ambroxan, nu gasesc nimic pudrat la el.Poate 'pudra 'de metal ramasa pe parchet sub aparatul de forta cand se lovesc discurile intre ele.
Il pot compara cu JHaG Not a Perfume, doar ca acela e purtabil, chiar placut, iar Fatal Charme e ceva ce nu as vrea in preajma mea.
Este si foarte persistent, in alte parfumuri asta fiind o calitate iar aici o problema.
L.am spalat de pe mana cu sapun lichid, detergenti diversi.I.am dat mai multe sanse. .
Concluzie :ii suspectez de snobism pe cei care.l poarta, sau poate e mai curand masculin.Poate pe Via Montenapoleone e cel mai potrivit parfum, cel mai cool sau il poti purta oriunde, oricum, daca iti place.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Xerjoff Fatal Charme fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Xerjoff Fatal Charme, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Fatal Charme dupa Xerjoff. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Fatal Charme de Xerjoff reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Paul Smith Paul Smith Extreme Woman Kenneth Cole Reaction for Her Clean Wellness by Clean Purity Trance Essence Hail Merri Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense Bond No 9 Astor Place Burberry The Beat EDT Le Labo Aldehyde 44 Dallas Oriflame Giordani White Gold s.Oliver QS by s.Oliver Kimora Lee Simmons Baby Phat Dare Me Nutrimetics Khantor