Designeri » T-Z » Lemnos Condimentat « Grupuri

Ivory Route Xerjoff unisex

Ivory Route Xerjoff unisex

Ivory Route Xerjoff unisex Imagini Ivory Route Xerjoff unisex Imagini

Ivory Route de Xerjoff este un parfum Lemnos Condimentat unisex. Ivory Route a fost lansat in 2012. Parfumul prezinta note condimentate, busuioc, lemn de santal, paciuli si condimente.

note condimentate busuioc lemn de santal paciuli condimente

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ivory Route by Xerjoff.

Ivory Route Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Xerjoff Ivory Route fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Xerjoff Ivory Route, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ivory Route dupa Xerjoff. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ivory Route de Xerjoff reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Gucci Gucci Rush for Men Oriflame Deep Woods Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Silver Words Antonio Banderas Spirit Night Fever for Men Ferrari Ferrari Uomo Annick Goutal Mandragore Pourpre Otto Kern Spring Edition Man Louis Feraud Nuit des Sens Farmacia SS. Annunziata Isos Farmacia SS. Annunziata Sofron Yves Rocher Trimaran Le Labo Chant De Bois