Designeri » T-Z » Oriental Lemnos « Grupuri

Kampuchea Noir Xerjoff unisex

Kampuchea Noir Xerjoff unisex

oud
Kampuchea Noir Xerjoff unisex Imagini Kampuchea Noir Xerjoff unisex Imagini

Kampuchea Noir de Xerjoff este un parfum Oriental Lemnos unisex. Kampuchea Noir a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Chris Maurice. Parfumul prezinta Lemn de Agar(Oud) si note lemnoase.

Lemn de Agar(Oud) note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Kampuchea Noir by Xerjoff.

Kampuchea Noir Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Xerjoff Kampuchea Noir fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Xerjoff Kampuchea Noir, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Kampuchea Noir dupa Xerjoff. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Kampuchea Noir de Xerjoff reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Bvlgari Black Chanel Allure Pour Homme Alfred Dunhill Dunhill Etro Etra Etro The Body Shop Woody Sandalwood Perfume Oil Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Rene Lezard Identite for Men Dana Ambush original Serge Lutens Bois et Fruits Thierry Mugler A*Men Pure Malt Des Filles a la Vanille Patchouli Tendre Soupir Acqua Novara odo-res 79