Designeri » T-Z » Lemnos « Grupuri

Modoc Xerjoff de barbati

Modoc Xerjoff de barbati

Modoc Xerjoff de barbati Imagini

Modoc de Xerjoff este un parfum Lemnos de barbati. Modoc a fost lansat in 2009. Nota de varf este stanjenel; Nota de mijloc este vetiver; Nota de baza este mosc.

stanjenel

vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Modoc by Xerjoff.

Modoc Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Xerjoff Modoc fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Xerjoff Modoc, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Modoc dupa Xerjoff. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Modoc de Xerjoff reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos
Max Deville Camera On Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Yves Saint Laurent M7 Fresh Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Van Heusen Proximity Etat Libre d`Orange Secretions Magnifiques Jalaine Vetiver Kanøn Norwegian Wood April Aromatics Prescious Woods M. Micallef Gaiac Comme des Garcons Wonderwood Molinard Patchouli Intense