Designeri » T-Z » Lemnos Condimentat « Grupuri

Nio Xerjoff de barbati

Nio Xerjoff de barbati

Il am: 2 Vreau: 3 Semnatura mea: 1

Nio Xerjoff de barbati Imagini

Nio de Xerjoff este un parfum Lemnos Condimentat de barbati. Nio a fost lansat in 2009. Notele de varf sunt neroli, bergamot si note verzi; notele de mijloc sunt nucsoara, cardamom, piper roz si iasomie; Notele de baza sunt vetiver, paciuli, lemn de guaiac, cedru de Virginia si ambra.

neroli bergamot note verzi

nucsoara cardamom piper roz iasomie

vetiver paciuli lemn de guaiac cedru de Virginia ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Nio by Xerjoff.

Mugler Cologne

Nio Recenziile parfumurilor

RolRO
RolRO

Nio este fresh , foarte putin intepator, mai degraba dens, spumos adica are o consistenta aparte . Cred ca asa trebuie sa miroase rich people primavara-vara . Il consider putin overpriced dar daca banii nu sunt o problema eu il recomand. Vreau sa ies din valtoarea de a cumpara parfumuri deoarece cred ca acesta impreuna cu Creed-urile ma multumesc in totalitate

Cravisx
Cravisx

Aceasta magie olfactiva vesteste primavara! Amestecul acestui fascinant parfum de bergamota si neroli iti da o stare benefica astfel incat devi una cu natura, te topesti. De la prima aplicare simti intre dinti un suc de citrice, dulceag si in acelasi timp amarui, pur si simplu te invaluie intr-un poem al luminii. Pe langa mirosul melancolic rupt din paginile frumoasei copilarii, siajul si persistenta la aceasta categorie sunt de nota 10. Poate fi folosit oriunde, desigur, de preferabil primavara - vara.

Nio Xerjoff poate fi caracterizat prin calitatea ingredientelor, rafinamentul compozitiei si subtila eleganta imbietoare a stilului italian.
O capodopera!

Longetivitate: 10 din 10
Siaj: 8.5 din 10
Design: 9 din 10
Miros: 10 din 10

Nio Xerjoff: 9.5 din 10

Nio by Xerjoff 4.80 out of 5 based on 5 ratings and 2 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Xerjoff Nio fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Xerjoff Nio, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Nio dupa Xerjoff. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Nio de Xerjoff reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Xerjoff Mefisto Phaedon Tabac Rouge Tom Ford Grey Vetiver Creed Imperial Millesime Christian Dior Dior Homme Creed Original Vetiver Creed Green Irish Tweed Parfums de Marly Herod Xerjoff More Than Words Thierry Mugler A*Men Ultra Zest Creed Aventus Creed Royal Oud Frederic Malle Bigarade concentree Christian Dior Dior Homme Intense Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Histoires de Parfums 1725 Amouage Reflection Man Lalique Encre Noire Christian Dior Fahrenheit Montale Aoud Orange