Designeri » T-Z » Lemnos Chypre « Grupuri

Richwood Xerjoff unisex

Richwood Xerjoff unisex

Richwood Xerjoff unisex Imagini

Richwood de Xerjoff este un parfum Lemnos Chypre unisex. Richwood a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Chris Maurice. Notele de varf sunt bergamot, grapefruit si mandarina; notele de mijloc sunt trandafir de Damasc si coacaze negre; Notele de baza sunt paciuli, lemn de santal, labdanum, vanilie si mosc.

bergamot grapefruit mandarina

trandafir de Damasc coacaze negre

paciuli lemn de santal labdanum vanilie mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Richwood by Xerjoff.

Les Exclusifs de Chanel Coromandel

Richwood Recenziile parfumurilor

Lexutza
Lexutza

Avem o problema! Richwood costa 650$ pe 100 ml! Chanel Coromandel,170€pe 75 ml! Ce sa alegem,ce sa alegem? Oare faptul ca sticla are nu stiu ce piatra de meteorit pe partea din fata merita diferenta de pret??? Nu! Richwood este Coromandel,ciocolata alba fiind inlocuita de trandafir.Nu e patchouli-gourmand e patchouli-trandafir-santal.Diferenta mare este doar pentru un nasuc de connoiseur! Nu e cazul meu,si de ce sa nu recunoastem,nu e cazul multora...este un patchouli pamantiu (exact ca-n Coromandel),sustinut de trandafir si santal.E frumos,e calitativ,e bun,e tot ce vrei...doar ca am ramas blocata la 700$.

2017

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Xerjoff Richwood fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Xerjoff Richwood, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Richwood dupa Xerjoff. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Richwood de Xerjoff reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Mon Precieux Nectar Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Amouage Amouage Epic Woman Amouage Amouage Lyric Woman Keiko Mecheri Loukhoum Xerjoff XJ 1861 Naxos Lalique Lalique Le Parfum Amouage Memoir Woman Juliette Has A Gun Lady Vengeance L`Artisan Parfumeur La Haie Fleurie House Of Sillage Emerald Reign Jul et Mad Paris Secrets du Paradis Rouge Tiziana Terenzi Lillipur Puredistance Sheiduna Montale Aoud Velvet Laura Biagiotti Mistero di Roma Donna Robert Piguet Bois Noir Guerlain Nahema Lalique Satine Amouage The Library Collection Opus I