Designeri » T-Z » Floral « Grupuri

Kismet Yosh de dama

Kismet Yosh de dama

Kismet Yosh de dama Imagini Kismet Yosh de dama Imagini Kismet Yosh de dama Imagini Kismet Yosh de dama Imagini Kismet Yosh de dama Imagini Kismet Yosh de dama Imagini

Kismet de Yosh este un parfum Floral de dama. Kismet a fost lansat in 2007. Creatorul acestui parfum este Yosh Han. Parfumul prezinta frunza de dafin, osmanthus, Boronia, tamaie, ylang-ylang, cedru, mara de gradina, musetel si narcisa.

frunza de dafin osmanthus Boronia tamaie ylang-ylang cedru mara de gradina musetel narcisa

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Kismet by Yosh.

Kismet Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yosh Kismet fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yosh Kismet, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Kismet dupa Yosh. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Kismet de Yosh reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Diorissimo Alfred Sung Mei Prada No7 Violette Crabtree & Evelyn Summer Hill Miller Harris Geranium Bourbon Fragonard Bleu Riviera Lorenzo Villoresi Teint de Neige Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Les Parfums de Rosine Rose Kashmirie April Aromatics Lindenblossom Long Lost Perfume Casaque Ebba Los Angeles Miss Belle