Designeri » T-Z » Oriental « Grupuri

Omniscent 0.96 Yosh de dama

Omniscent 0.96 Yosh de dama

Omniscent 0.96 Yosh de dama Imagini Omniscent 0.96 Yosh de dama Imagini Omniscent 0.96 Yosh de dama Imagini Omniscent 0.96 Yosh de dama Imagini Omniscent 0.96 Yosh de dama Imagini

Omniscent 0.96 de Yosh este un parfum Oriental de dama. Creatorul acestui parfum este Yosh Han. Notele de varf sunt gardenie, tuberoza egipteana, frunze de smochin, liliac, violeta, canepa, opiu tunisian si busuioc; notele de mijloc sunt muscata, kiwi, ananas, grapefruit roz, cuisoare si tuberoza egipteana; Notele de baza sunt lemn de santal si vanilie.

gardenie tuberoza egipteana frunze de smochin liliac violeta canepa opiu tunisian busuioc

muscata kiwi ananas grapefruit roz cuisoare tuberoza egipteana

lemn de santal vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Omniscent 0.96 by Yosh.

Omniscent 0.96 Recenziile parfumurilor

OOOOhhhhh!! Un parfum ultraputernic, cu siaj ametitor si persistenta maxima!! Este pur oriental, cu miros de mirodenii (in special cuisoare), flori, santal si un strop de vanilie. Este aspru, simt garoafa picanta, are tinuta parfumului Opium, foarte dens, matur. Din pacate garoafa ca nota principala in parfumuri nu da prea bina pe pielea mea, devine imbacsita. Nota mea: 3/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yosh Omniscent 0.96 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yosh Omniscent 0.96, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Omniscent 0.96 dupa Yosh. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Omniscent 0.96 de Yosh reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Frederic Malle Musc Ravageur Guerlain Shalimar Parfum Initial Molinard Habanita Eau de Parfum Amouage Honour Woman Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Guerlain Insolence Yosh Ginger Ciao 2.27 Paloma Picasso Tentations Annick Goutal Mandragore Miller Harris Fleur Oriental Tauer Perfumes 08 Une Rose Chypree Lubin Korrigan Annick Goutal Eau d'Hadrien Etat Libre d`Orange Putain des Palaces Diptyque Philosykos Guerlain Mitsouko Eau de Toilette Serge Lutens Ambre Sultan One of Those Helium [2He] Prada Infusion d'Iris Guerlain La Petite Robe Noir