Designeri » T-Z » Citric « Grupuri

Agrumes en Fleurs Yves Rocher de dama

Agrumes en Fleurs Yves Rocher de dama

ierbos
Agrumes en Fleurs Yves Rocher de dama Imagini

Agrumes en Fleurs de Yves Rocher este un parfum Citric de dama. Agrumes en Fleurs a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Christiane Plos. Notele de baza sunt portocala, portocala amaruie, mandarina si cimbru.

portocala portocala amaruie mandarina cimbru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Agrumes en Fleurs by Yves Rocher.

Secret d`Essences Neroli

Agrumes en Fleurs Recenziile parfumurilor

olgastefan
olgastefan

Pentru mine, varianta cheap a lui Secret d'Essences Neroli (care, ironic, mi se pare un pic disproporţionat de scump pentru cât de puţin complex e: deşi miroase minunat). A apărut înaintea lui Secret d'Essences şi conţinea exact ceea ce-mi doream pentru ploioasa lună iunie din 2013: flori de lămâi, portocale, veselie. Din păcate, ţine atât de puţin! Am terminat sticla de 100 de ml în 3 săptămâni pentru că voiam cu tot dinadinsul să-l forţez să se "simtă", să se facă remarcat. Foarte tristă povestea cu longevitatea în seria asta, Un matin au Jardin. Voiam foarte mult să-mi cumpăr şi apa de toaletă cu trandafiri, dar am renunţat tocmai din cauza siajului şi longevităţii.

Agrumes en Fleurs by Yves Rocher 3.00 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Agrumes en Fleurs fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Agrumes en Fleurs, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Agrumes en Fleurs dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Agrumes en Fleurs de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yves Rocher So Elixir Yves Rocher Pur Desir de Lilas Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Yves Rocher Moment de Bonheur The Body Shop Moringa L`Artisan Parfumeur La Haie Fleurie Avon Only Imagine Hugo Boss Boss Orange Montale Aoud Velvet Laura Biagiotti Mistero di Roma Donna Robert Piguet Bois Noir Amouage Sunshine Thierry Mugler The Taste of Fragrance Womanity Montale Black Aoud Montale Aoud Collection - Red Aoud Calvin Klein Eternity Marc Jacobs Daisy Yves Rocher Naturelle Amouage Amouage Epic Woman Chloe Love