Designeri » T-Z » Oriental Lemnos « Grupuri

Ambre Noir Yves Rocher de barbati

Ambre Noir Yves Rocher de barbati

Ambre Noir Yves Rocher de barbati Imagini Ambre Noir Yves Rocher de barbati Imagini

Ambre Noir de Yves Rocher este un parfum Oriental Lemnos de barbati. Ambre Noir a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Christophe Raynaud. Parfumul prezinta ambra, paciuli, boabe de tonka, vetiver, cedru si lavanda.

ambra paciuli boabe de tonka vetiver cedru lavanda

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ambre Noir by Yves Rocher.

Ambre Noir Recenziile parfumurilor

radumihail
radumihail

L-am primit acum ceva timp iar prima oara cand l-am mirosit efectiv mi s-a parut ca nu miroase a absolut nimic. Ulterior l-am studiat mai in detaliu si desi n-as putea spune ca il urasc nici nu ma pasioneaza teribil. Tehnic, nu e foarte bine facut in sensul ca pe toata perioada cat dureaza e foarte "plat" daca pot sa ma exprim asa, in sensul ca la aplicare tot ce simt e ambra si tonka care se mentin si brusc dupa ceva timp (nu foarte mult - 2h as putea spune) nu mai miroase a nimic. Sunt total neutru fata de acest parfum. Il port destul de rar ca parfum de zi.

kovacsalex
kovacsalex

Am cumparat si eu zilele astea, avand pe langa Amber Noir si un The One, iar la prima mirosire nu prea aduce a The One, mirosul de la Ambre este mult mai intepator, dar acel miros intepator se domoleste iar la sfarsit se simt aceleasi note ca la The One.

Ca si persistenta undeva la 4 ore pe pielea mea.

Nota 6.

eu_alin1
eu_alin1

Am cumparat acest parfum zilele trecute si consider ca s-a incercat sa se creeze o copie dupa parfumul the one masculin al celor de la D&G.De ce spun asta?Pai sticla aduce foarte mult cu the one,chiar si culoarea lichidului,cat despre felul in care miroase pot spune ca nu este la fel dar urmeaza intr-un fel linia parfumului de mai sus.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Ambre Noir fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Ambre Noir, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ambre Noir dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ambre Noir de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Chanel Coco Mademoiselle Thierry Mugler B*Men Adidas Adidas Victory League Gap White Amber No.541 L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Reminiscence Noir Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade Reminiscence Ambre Teufels Kuche Unholy Thierry Mugler Show Collection A*Men Bracelet de Force Avon Turn 4XT