Designeri » T-Z » Floral « Grupuri

Comme une Evidence L'Eau de Parfum Intense Yves Rocher de dama

Comme une Evidence L'Eau de Parfum Intense Yves Rocher de dama

lactonic
Comme une Evidence L'Eau de Parfum Intense Yves Rocher de dama Imagini Comme une Evidence L'Eau de Parfum Intense Yves Rocher de dama Imagini

Comme une Evidence L'Eau de Parfum Intense de Yves Rocher este un parfum Floral de dama. Comme une Evidence L'Eau de Parfum Intense a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Annick Menardo. Parfumul prezinta trandafir de Damasc, iasomie, lemne albe si pralina.

trandafir de Damasc iasomie lemne albe pralina

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Comme une Evidence L'Eau de Parfum Intense by Yves Rocher.

Comme une Evidence Le Parfum

Comme une Evidence L'Eau de Parfum Intense Recenziile parfumurilor

galateea
galateea

Un nume fin, si poate niste expectante mari. "Comme une Evidence" n-a parut, initial, prea potrivit cu varsta mea ci mai degraba croit pentru tinere de 20. Insa cu timpul ne-am acordat. M-am adaptat, si-am invatat sa il iubesc, sa-i accept inaltele notele din debut.
Revenind la "Eau Intense". O versiune mai dulce si mai fina, fara anticipata nota de pralina insa cu o mai larga adresabilitate. Sacrifica totusi din longevitate, care era remarcabila la CUE (si, din experienta, depasea la acest capitol orice parfum Yves Rocher).

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Comme une Evidence L'Eau de Parfum Intense fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Comme une Evidence L'Eau de Parfum Intense, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Comme une Evidence L'Eau de Parfum Intense dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Comme une Evidence L'Eau de Parfum Intense de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Yves Rocher Vanille Noire Christian Dior Miss Dior Le Parfum Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel Chanel Coco Noir Yves Rocher Moment de Bonheur Yves Rocher Quelques Notes d’Amour Lolita Lempicka Lolita Lempicka Sarah Jessica Parker Lovely Yves Rocher Cerisier en Fleurs Yves Rocher Comme une Evidence Calvin Klein Obsession Yves Rocher Tendre Jasmin Lancome Magie Noire Yves Rocher Comme une Evidence Le Parfum Chanel Coco Mademoiselle Madonna Truth or Dare by Madonna Naked