Designeri » T-Z » Pielarie « Grupuri

Cuir Vetiver Yves Rocher de barbati

Cuir Vetiver Yves Rocher de barbati

Cuir Vetiver Yves Rocher de barbati Imagini Cuir Vetiver Yves Rocher de barbati Imagini

Cuir Vetiver de Yves Rocher este un parfum Pielarie de barbati. Acesta este un parfum nou Cuir Vetiver a fost lansat in 2016. Creatorul acestui parfum este Sonia Constant. Nota de varf este vetiver de Haiti; notele de mijloc sunt lemn de santal, cedru si pielarie; Nota de baza este boabe de tonka.

vetiver de Haiti

lemn de santal cedru pielarie

boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cuir Vetiver by Yves Rocher.

Voyage d'Hermes Parfum

Cuir Vetiver Recenziile parfumurilor

chique
chique

nu sunt fana a parfumurilor Yves Rocher, cumpar de la ei creme, sampoane si geluri de dus si de-a lungul timpului am tot primit cadouri parfumuri de la ei. pana acum nu mi-a placut nimic, pana recent, cand am primit un tester de Cuir Vetiver. E neasteptat de bun, aroma de piele e foarte rafinat redata si per total, parfumul seamana foarte mult cu iubirea mea Voyage de Hermes (doar ca pretul e muuult mai mic).

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Cuir Vetiver fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Cuir Vetiver, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cuir Vetiver dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cuir Vetiver de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

L`Occitane en Provence Eau des Baux Alfred Dunhill Icon Lalique Encre Noire Sport Yves Saint Laurent Body Kouros Rasasi La Yuqawam Homme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Bvlgari Bvlgari Man In Black Thierry Mugler A*Men Pure Havane Amouage Memoir Woman Laura Biagiotti Venezia Chanel Allure Homme Edition Blanche Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Givenchy Pi Hermes Elixir des Merveilles Lalique Encre Noire Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Chanel Allure Pour Homme Yves Saint Laurent L'Homme