Designeri » T-Z » Lemnos Aromatic « Grupuri

Cyprès et Pamplemousse Yves Rocher de barbati

Cyprès et Pamplemousse Yves Rocher de barbati

Cyprès et Pamplemousse Yves Rocher de barbati Imagini

Cyprès et Pamplemousse de Yves Rocher este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Acesta este un parfum nou Cyprès et Pamplemousse a fost lansat in 2015. Parfumul prezinta chiparos, grapefruit si ghimbir.

chiparos grapefruit ghimbir

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cyprès et Pamplemousse by Yves Rocher.

Cyprès et Pamplemousse Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Cyprès et Pamplemousse fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Cyprès et Pamplemousse, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cyprès et Pamplemousse dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cyprès et Pamplemousse de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Kenzo Kenzo Homme Fresh Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Man Avon Christian Lacroix Noir Ella Mikao Yujin Pour Homme Nautilus Aqua Nautilus Acca Kappa Cedro Montblanc Homme Exceptionnel Montale Sandflowers Perfumer`s Workshop Samba Red Man Teufels Kuche Patchouly Lavandula Lord`s Jester Selene Zippo Fragrances Zippo Original