Designeri » T-Z » Chypre Floral « Grupuri

Diamella Yves Rocher de dama

aldehide
sapun
Diamella Yves Rocher de dama Imagini

Diamella de Yves Rocher este un parfum Chypre Floral de dama. Diamella a fost lansat in 1984. Parfumul prezinta aldehide, note florale, note lemnoase si lichen.

aldehide note florale note lemnoase lichen

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Diamella by Yves Rocher.

Diamella Recenziile parfumurilor

olga.stefan
olga.stefan

L-aş numi un parfum rece, cel mai rece din colecţia mea. Nu fuzionează cu pielea, e complet autizat. Are o frumuseţe pe care i-o dă mai mult distanţa istorică decât atributele în sine. Purtându-l mă simt ca şi cum aş merge într-o vizită lungă la nişte rude vârstnice, ne simţim ok împreună din politeţe, dar nu avem nimic în comun. Poate că într-o astfel de împrejurare l-aş şi purta. Nu are siaj mare, deci habar n-am cum îl percep cei din jur.

craitza
craitza

Pacat ca nu se mai produce.Un parfum amarui ,rafinat,,elegant,cu persistenta buna.

Diamella by Yves Rocher 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 2 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Diamella fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Diamella, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Diamella dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Diamella de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
Gucci Gucci No 3 Avon Occur! Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps Cerruti Cerruti 1881 Lumieres d`Ete Clarins Sunshine Fragrance Penhaligon`s Victorian Posy Demeter Fragrance Cosmopolitan Coctail Burberry Society Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara Long Lost Perfume Maroc Revlon Intimate Galimard Yavana