Designeri » T-Z » Floral « Grupuri

Fleur Tendre Yves Rocher de dama

Fleur Tendre Yves Rocher de dama

migdale
nuci

Fleur Tendre de Yves Rocher este un parfum Floral de dama. Fleur Tendre a fost lansat in 2008. Parfumul prezinta trandafir japonez, migdale, trandafir, cumarina si mosc alb.

trandafir japonez migdale trandafir cumarina mosc alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Fleur Tendre by Yves Rocher.

Fleur Tendre Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Fleur Tendre fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Fleur Tendre, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Fleur Tendre dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Fleur Tendre de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Poison Tendre La Perla Creation Valentino Rock`n Rose Alfred Sung Mei Le Prince Jardinier Bouton de Rose Miya Shinma Hana Sonoma Scent Studio Velvet Rose Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light Chloe Chloe Lisy Lili Bermuda Oleander DSH Perfumes Padme Lotus Calvin Klein Beauty