Designeri » T-Z » Floral Fructat Gurmand « Grupuri

FlowerParty Yves Rocher de dama

FlowerParty Yves Rocher de dama

tropical
FlowerParty Yves Rocher de dama Imagini FlowerParty Yves Rocher de dama Imagini FlowerParty Yves Rocher de dama Imagini

FlowerParty de Yves Rocher este un parfum Floral Fructat Gurmand de dama. FlowerParty a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Philippe Romano. Notele de varf sunt portocala si mandarina; notele de mijloc sunt tinctura de trandafiri si lici; Nota de baza este vanilie.

portocala mandarina

tinctura de trandafiri lici

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about FlowerParty by Yves Rocher.

Scarlett

FlowerParty Recenziile parfumurilor

carmena72

Tocmai l-am cumparat din nou :P mi l-am facut cadou pentru ziua mea :) il ador!

sophie
sophie

Flowerparty este un parfum increbibil de gurmand. Floral-fructat, jucaus si surprinzator de sexy. Un parfum cald, ce te binedispune. Daca vrei sa ai o zi de vara intr - o zi ploioasa de toamna, poti purta acest parfum si cu siguranta vei zambi.:)

carmena72

Florar si fructat foarte potrivit pentru primavara - vara

bad_flo
bad_flo

un parfum floral fructat acidulat! perfect pentru vara si primavara! foarte tineresc

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher FlowerParty fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher FlowerParty, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica FlowerParty dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre FlowerParty de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yves Rocher Comme une Evidence Lancome La Vie Est Belle Yves Rocher Naturelle Nina Ricci Nina Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Cacharel Eden Givenchy Very Irresistible Juliette Has A Gun Lady Vengeance Elizabeth Arden Green Tea Intense Elizabeth Arden Red Door Escada Into the Blue Rochas Aquawoman Chanel Allure Sensuelle Yves Rocher Cerisier en Fleurs Lacoste Lacoste Pour Femme Yves Rocher Iris Noir Elizabeth Arden Green Tea Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Chanel Chance Eau Fraiche Lancome Magie Noire