Designeri » T-Z » Floral Fructat « Grupuri

Flowerparty Summer Yves Rocher de dama

Flowerparty Summer Yves Rocher de dama

Flowerparty Summer de Yves Rocher este un parfum Floral Fructat de dama. Flowerparty Summer a fost lansat in 2012. Parfumul prezinta lamaie, portocala, mandarina si note florale.

lamaie portocala mandarina note florale

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Flowerparty Summer by Yves Rocher.

Flowerparty Summer Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Flowerparty Summer fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Flowerparty Summer, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Flowerparty Summer dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Flowerparty Summer de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Donna Karan DKNY Red Delicious Yves Saint Laurent In Love Again Edition Fleur De La Passion Gabriela Sabatini Bolero La Perla Shiny Creation Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Victoria`s Secret Pink Beach Avon Pur Blanca Blush Kenzo 7:15 AM in Bali Profumum Roma Acqua e Zucchero Voluspa Mimosa Martini Stacked Style Fuji Flower Chantal Thomass Chantal Thomass Eau de Toilette