Designeri » T-Z » Lemnos « Grupuri

Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Yves Rocher unisex

Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Yves Rocher unisex

Fraicheur Vegetale Cedre Bleu de Yves Rocher este un parfum Lemnos unisex. Fraicheur Vegetale Cedre Bleu a fost lansat in 2003. Parfumul prezinta cedru de Virginia.

cedru de Virginia

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Fraicheur Vegetale Cedre Bleu by Yves Rocher.

Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Fraicheur Vegetale Cedre Bleu fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Fraicheur Vegetale Cedre Bleu, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Fraicheur Vegetale Cedre Bleu dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Fraicheur Vegetale Cedre Bleu de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos
Yves Saint Laurent M7 Fresh Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Van Heusen Proximity Parfumerie Generale PG18 Cadjmere Le Labo Vetiver 46 Le Labo Vanille 44 Paris Pacifica Tibetan Mountain Temple Donna Karan Essence Wenge Jacomo Ambro de Jacomo M. Micallef Gaiac Sage Machado Pearl Galimard Bel Canto