Designeri » T-Z » « Grupuri

Fraise Yves Rocher de dama

Fraise Yves Rocher de dama

Fraise de Yves Rocher este un parfum de dama. Fraise a fost lansat in 2004. Parfumul prezinta capsuni.

capsuni

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Fraise by Yves Rocher.

Fraise Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Fraise fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Fraise, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Fraise dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Fraise de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Sweet Years Funny Days Man Reminiscence Jammin Profumum Roma Thundra Shakira Amuleto Rochas Macassar Nooka Nooka Linari Eleganza Luminosa Gendarme Gendarme V Rothenstein Deja Vu David & Venus Rochas Eau de Rochas Fraiche Novae Plus Noble Gold Escentric Molecules Molecule 03