Designeri » T-Z » « Grupuri

Framboise Yves Rocher de dama

Framboise Yves Rocher de dama

acrisor

Framboise de Yves Rocher este un parfum de dama. Framboise a fost lansat in 2010. Parfumul prezinta zmeura.

zmeura

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Framboise by Yves Rocher.

Framboise Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Framboise fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Framboise, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Framboise dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Framboise de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Paolo Gigli Libeccio Yves Rocher Vanille Bourbon Demeter Fragrance Rain Bond No 9 So New York Gendarme Gendarme V Demeter Fragrance Lychee Demeter Fragrance Laundromat David & Victoria Beckham David Beckham Instinct Ice Laurence Dumont Charmes Secrets: Passion Absolue Calvin Klein CK One We Are One Magnets IKKS IKKS Baby Cinq Mondes Huile Somptueuse de l'Orient