Designeri » T-Z » Oriental Floral « Grupuri

Iris Noir Yves Rocher de dama

Iris Noir Yves Rocher de dama

Iris Noir Yves Rocher de dama Imagini Iris Noir Yves Rocher de dama Imagini Iris Noir Yves Rocher de dama Imagini Iris Noir Yves Rocher de dama Imagini Iris Noir Yves Rocher de dama Imagini

Iris Noir de Yves Rocher este un parfum Oriental Floral de dama. Iris Noir a fost lansat in 2007. Iris Noir a fost creat de Nathalie Gracia-Cetto si Olivier Pescheux. Notele de varf sunt bergamot si coriandru; notele de mijloc sunt stanjenel si ambretta (nalba de mosc); Notele de baza sunt paciuli si boabe de tonka.

bergamot coriandru

stanjenel ambretta (nalba de mosc)

paciuli boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Iris Noir by Yves Rocher.

Iris Noir Recenziile parfumurilor

bad_flo
bad_flo

wow! este un parfum intens,greu,de genul "love it or hate it". pe mine persista vreo 6 ore cel putin,iar hainele miros cateva zile! il ador ! nu este genul parfumului fresh-floral. este dark,misterios si greu.lasa in urma o amprenta plina de personalitate.

Am avut acum cativa ani o mostra din acest parfum. Mi-a placut la nebunie, dar nu persista nici o ora pe pielea mea. Pacat, mare pacat! Stie cineva un parfum cu un miros similar?

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Iris Noir fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Iris Noir, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Iris Noir dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Iris Noir de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yves Rocher Voile d'Ambre Yves Rocher Comme une Evidence Yves Rocher Tendre Jasmin Thierry Mugler Alien Essence Absolue Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Chopard Wish Ajmal Sacrifice for Her Yves Rocher So Elixir Eau de Parfum Avon Tomorrow John Galliano John Galliano Jimmy Choo Jimmy Choo Agent Provocateur Agent Provocateur Lacoste Lacoste Pour Femme Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Le Lys Chanel Coco Eau de Parfum Lancome Tresor Eau de Parfum Lumineuse Chanel Chance Eau Tendre Yves Rocher Pur Desir de Lilas Yves Rocher Rose Absolue Chanel Chanel N°19