Designeri » T-Z » Oriental Condimentat « Grupuri

Ispahan Yves Rocher de dama

Ispahan Yves Rocher de dama

Ispahan de Yves Rocher este un parfum Oriental Condimentat de dama. Ispahan a fost lansat in 1977. Notele de varf sunt bergamot si mandarina; notele de mijloc sunt ylang-ylang, iasomie, mimoza, trandafir si lacramioare; Notele de baza sunt rasina benzoica, boabe de tonka, vanilie si nucsoara.

bergamot mandarina

ylang-ylang iasomie mimoza trandafir lacramioare

rasina benzoica boabe de tonka vanilie nucsoara

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ispahan by Yves Rocher.

Ispahan Recenziile parfumurilor

nico_di
nico_di

un parfum oriental, greu... pur si simplu superb. cel mai persistent parfum pe care l-am testat vreodata...din pacate nu l-am mai gasit pentru a-l achizitiona

Ispahan by Yves Rocher 5.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Ispahan fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Ispahan, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ispahan dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ispahan de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Condimentat
Calvin Klein Obsession Estée Lauder Cinnabar Montblanc Presence Sonia Rykiel Belle en Rykiel Michael Kors Chic Pierre Cardin Revelation Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Poe's Tobacco Fred Hayman Touch for Men Ted Baker XO Extraordinary for Men Yves Saint Laurent Opium Carolina Gynning Passion Strange Invisible Perfumes Arunima